В публічній бібліотеці с. Єрківці Дівичківської ОТГ Київської області організовано перегляд літератури «Всеволод Нестайко – дітям»

ВСЕВОЛОД НЕСТАЙКО – ДІТЯМ

(З досвіду роботи Публічної бібліотеки с.Єрківці Дівичківської ОТГ Київської області)

До 90-річчя від дня народження Всеволода Нестайка в публічній бібліотеці с. Єрківці Дівичківської ОТГ Київської області організовано перегляд літератури «Всеволод Нестайко – дітям».

Для його творів характерна людяність, доброта і світлий погляд на життя, а також надзвичайне почуття гумору.

Книги В.Нестайка перекладено двадцятьма мовами світу, за його творами поставлено фільми, які отримали міжнародні нагороди.

Письменник і зараз залишається найвідомішим і найулюбленішим майстром дитячої прози в Україні.

В місцевій книгозбірні ще збереглися старі видання творів В.Нестайка, знайомі старшому поколінню читачів. Для сучасних же користувачів маємо нові перевидання книг. Невелику частину цих творів (бо багато книг видано) пропонуємо переглянути і обов’язково прочитати

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки