В нашій бібліотеці відбулася патріотична година «Крути! Крути! Мужність і посвята. Вірність, що міцніша понад смерть»

Народ України пам’ятає.

(З досвіду роботи міської бібліотеки-філії для дітей м. Боярка Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

29 січня ми відзначаємо річницю Бою під Крутами. Саме цього дня у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність та увійшов в українську історичну пам’ять як один із важливих сюжетів.

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулася патріотична година «Крути! Крути! Мужність і посвята. Вірність, що міцніша понад смерть», на якій присутні дізналися про події 1918 року, які проходили на невеличкій залізничній станції Крути. Читачі почули про ті буремні події, ознайомилися з нашою історичною спадщиною та літературою про ті буремні роки.