В Узинській міській бібліотеці для дітей була оформлена викладка літератури «Чарівний світ Всеволода Нестайка»

«Всеволоду Нестайку - 90!»

(З досвіду роботи Узинської ОТГ Київської області)

30 січня дитячому письменнику Всеволоду Нестайку виповнилося б 90 років від дня народження. До цієї дати в Узинській міській бібліотеці для дітей була оформлена викладка літератури «Чарівний світ Всеволода Нестайка».  Діти здійснили літературну подорож «Стежками пригод Всеволода Нестайка». Бібліотекарі розповіли про цікаві епізоди дитячих років письменника, багато з яких  лягли в основу  улюблених творів. Потім діти ділилися враженнями  від прочитаних творів та відповідали на питання вікторини «Чи знаєте ви твори  В.Нестайка». Дітям дуже подобаються повчальні, цікаві, добрі, веселі твори улюбленого письменника, які дарують їм радість.