У бібліотеці-філії с. Святопетрівське Києво-Святошинської РЦБС відбулася історична година «Історичні джерела української символіки»

Історичні джерела української символіки

(З досвіту роботи сільської бібліотеки – філії с. Святопетрівське Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

29 січня 15-00 у бібліотеці-філії с. Святопетрівське Києво-Святошинської РЦБС відбулася історична година «Історичні джерела української символіки».  Метою заходу було закріпити і поглибити знання читачів-учнів про події під Крутами 29 січня 1918 року, розвивати почуття патріотизму, готовність захищати Батьківщину, формувати толерантність, відповідальність, виховувати пізнавальний інтерес до історичного минулого рідного краю.

На заході були присутні читачі-учні Святопетрівської загальноосвітньої школи  I-III ступенів.