«Соборність України: віхи історії та урок майбутнього»

Історичний екскурс

«Соборність України: віхи історії та урок майбутнього»

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС Київської області)

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Напередодні цього дня для молоді міста в читальній залі Таращанської районної бібліотеки відбувся історичний екскурс «Соборність України: віхи історії та урок майбутнього». Учасники заходу дізналися про історію виникнення Дня соборності, познайомилися з історичними фактами про Україну, згадали відомих українців, дізналися про Всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом, Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовності, єдності. Під час заходу читачі бібліотеки переглянули відеофільм «Акт Злуки: відтворення історичної правди» та познайомилися з книжковою виставкою «Соборність і злагода – запорука процвітання України». Цього дня молоді відвідувачі книгозбірні познайомилися з фотовиставкою «Зимова казка», яку в читальній залі представила наша землячка Інна Шекетера. На абонементі читачам запропонували переглянути книжкові виставки та новинки літературних  надходжень.

Людмила Яцевська

завідуюча відділом обслуговування Таращанської ЦРБ