В Ірпінській центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги "Пригоди Фантома"

Презентація книги Володимира Короті «Пригоди фантома»

(З досвіду роботи Ірпінської МЦБС Київської області)

17 січня в Ірпінській центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги "Пригоди Фантома" давнього читача бібліотеки, учасника захисту України на Донбасі Володимира Короті, видана у ТОВ "Видавництво Перун" 2018 року. Автора привітав перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, а головний спеціаліст відділу культури Яна Хоменко – подарувала квіти. Пан Володимир розповів про життя ветеранів, проблеми, з якими вони стикаються, зокрема – посттравматичний період. Кожний справляється з цим по-своєму, от він – написав книгу. Автор розповів про роботу над виданням, як залишав працю над твором 11 разів та щоразу знову повертався до неї. Воїн-письменник відповів на запитання присутніх, запевнив, що 90 відсотків добровольців, яких він знає, за потреби знову стануть на захист Батьківщини. Але ветеран дивиться в майбутнє з оптимізмом: "Україна буде!"

Завершилася презентація автограф-сесією.