Літературні посиденьки «Зима щедра святами»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

20 грудня 2019 року в Сквирській центральній районній бібліотеці зібралися члени об'єднання «Сузір'я» на літературні посиденьки «Зима щедра святами». Сузір'ївці ділились своїми досягненнями за рік, читали нові поетичні рядки, вітали з новими творчими досягненнями Людмилу Процюк-Щербатюк та Ларису Кузьомко. Новорічні свята надихнули на проведення веселих вікторин, конкурсів та жартів в головній ролі з Галиною Грабовецькою, Володимиром Юхименком та Василем Скридом в ролі Діда Мороза. Переможцями були всі, з гарним настроєм та подарунками. Захід організувала завідувач відділом обслуговування  Олена Маличенко.