Книжково-ілюстративну виставка "Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить"

Година духовності

(З досвіду роботи Києво-Святошинської районної бібліотеки для дітей Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

Так повелося, що 19 грудня на Миколая діти чекають подарунків. Старшенькі хлопчики та дівчатка знають, що подарунки насправді купують для них батьки. Та ці подарунки - своєрідне вшанування пам'яті святого, який своє життя присвятив служінню людям, а особливо дітям. Миколай власноруч виготовляв різноманітні іграшки та дарував їх дітям на Різдво. Своїми вчинками Миколай приносив радість для бідних, знедолених людей і таким чином зміцнював віру людей.

Тож будьте чемними з батьками, слухайтеся їх, добре вчіться, багато читайте, допомагайте стареньким та немічним, любіть Бога і ближнього, як робив це колись святий Миколай. Тоді й подарунків гарних буде багато!!!

Бібліотекарі підготували до цього свята книжково-ілюстративну виставку "Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить". А дітки залюбки малювали подарунки, які отримали на це свято. Вернісаж малюнків під назвою: "В дитинства край їде святий Миколай" було створено після цієї години духовності.