10 грудня 2019 року відбулося святкове засідання, присвячене 25-річчю клубу.

Клубу «Вишнівська осінь – 25 років»

(З досвіду роботи Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих)

В жовтні 1994 році при Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих був створений літературно-мистецький  клуб людей поважного віку «Вишнівська осінь». Згодом, при клубі почали діяти літературне об'єднання «Вишневий краю мій» та вокальний ансамбль «Осіннє листя».

10 грудня 2019 року відбулося святкове засідання, присвячене 25-річчю клубу. В залі Києво-Святошинської центральної бібліотеки для дорослих зібралися члени клубу, користувачі та друзі бібліотеки. Про історію створення літературно-мистецького клубу, його 25-річну історію діяльності та сьогодення присутніх познайомила завідувач відділом обслуговування ЦРБ Лілія Бриль

Бібліотекар відділу обслуговування Ніна Івасенко запросила до привітання випускницю Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського - Ірину Базильчук, яка виконала музичні твори української та зарубіжної класики. Її гра на гітарі зачарувала всіх присутніх.

А потім, з привітанням виступили давні друзі бібліотеки – народний аматорський хор «Вишневий дзвін» (кер.: Крижанівський О. О.). У їх виконанні прозвучали українські народні пісні та авторські пісні керівника хору. Яскравий, емоційний виступ хору нікого не залишив байдужим.

Зі спогадами, привітаннями, презентаціями нових поетичних творів виступили Валентин Лямічев, Олена Кадюк, Лариса Пальчикова.

Учасники заходу, навіть по закінченню свята, ще довго ділилися спогадами 25-літньої давнини.