Бібліотекарем с. Дівички Сергієнко Н.О. у Дівичківському НВО з дітьми початкових класів був проведений інформаційний захід "Продукти харчування: наші друзі і вороги".

"Продукти харчування: наші друзі і вороги"

(З досліду роботи бібліотек Дівичківської ОТГ Київської області)

У п`ятницю, 29 листопада, бібліотекарем с. Дівички Сергієнко Н.О. у Дівичківському НВО з дітьми початкових класів був проведений інформаційний захід "Продукти харчування: наші друзі і вороги". Метою заходу є виховання у дітей прагнення берегти своє здоров`я, узагальнення знань про складові компоненти їжі, про корисну та шкідливу їжу. Під час заходу з дітьми була проведена творча вправа "Кошик здоров`я". Діти на "яблучках" та "грушках" писали правила здорового способу життя та розміщували їх на плакаті. Захід супроводжувався комп`ютерною презентацією на дану тему, а також переглядом відповідної літератури.