У актовій залі Вишневої міської ради було проведено літературно-мистецький захід «Свято перемоги добра над злом».

Матеріал поданий без змін

Свято перемоги добра над злом.

Літературно-музичне свято до Дня Гідності і Свободи.

( з досвіду роботи Києво-Святощинської ЦРБ для дорослих)

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об ’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього. Цій знаковій події у актовій залі Вишневої міської ради було проведено літературно-мистецький захід «Свято перемоги добра над злом». На заході були присутні учні шкіл, учасники АТО, мешканці та гості міста. Ведучі заходу: доцент університету «Україна» Олена Коломієць та поетеса Тетяна Домашенко. Перед присутніми зі своїми поетичними творами виступили поети Валентин Лямічев, Олена Кадюк, Тетяна Домашенко.

Працівники Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих теж долучилися до проведення заходу. Зав. відділом обслуговування ЦРБ Лілія Бриль презентувала слухачам книжково-інформаційну виставку «Шляхом Гідності та Свободи» та познайомила з творами інших письменників та поетів Києво-Святошинського району. Українські народні пісні та пісні на слова місцевих поетів виконали музичні колективи Вишневого та Хотівської сільської ради.