23 листопада, на території церкви Святого Великомученика Георгія Переможця було відкрито і освячено пам'ятний меморіал в День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933

День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933

(З досвіду роботи Києво-Святошинської ЦРБ для дорослих Київської області)

23 листопада, на території церкви Святого Великомученика Георгія Переможця м.Вишневе Києво-Святошинського району Київської області було відкрито і освячено пам'ятний меморіал в День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933, встановленого за ініціативою міської ради. У заході взяли участь представники районної та місцевої влади, духовенство, місцеві жителі, громадські активісти, школярі. Учасники на знак скорботи і пам'яті про мільйони загублених життів, тих, хто став жертвами Голодомору,  принесли квіти та колоски до пам'ятного знаку, запалили поминальні лампадки та хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.