Голод...Ця страшна трагедія повертає нас у далекі 1932-1933 роки.

«Душа, як птах, шукає хліба»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

Голод...Ця страшна трагедія повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Головне у діяльності бібліотек Сквирського району по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв - донести правду сучасникам про це лихо. Тому у ці Дні пам’яті бібліотеки  Сквирщини провели цикл заходів: години скорботи «Пам’ятати - щоб не повторити, щоб не знати тих років жахіть»(22.11. Рудянська сільська бібліотека - філія), «Пам’ятаймо, щоб не повторилося» (22.11. Горобіївська сільська бібліотека - філія), «Жертовність у наших серцях» (22.11. Шамраївська сільська бібліотека – філія), «Печаль душі і святість босоногого дитинства»(22.11. Рибчинецька сільська бібліотека - філія), «Пам’ять людська не забуде повік» (23.11. Слободянська сільська бібліотека - філія), години - реквієм «І поліг наш народ, наче скошене жито» (23.11. Каленнівська сільська бібліотека - філія), «Голодомор-чорна сповідь моєї Вітчизни» (23.11. Малолисовецька сільська бібліотека - філія), години пам’яті «Голодомор: великий злам» (23.11. Самгородоцька сільська бібліотека - філія), «Скорботна свічка пам’яті людської» (23.11. Великополовецька сільська бібліотека - філія).