Виставка-факт «Україна пам’ятає світ визнає»

Матеріал поданий без змін

ВИСТАВКА-ФАКТ «УКРАЇНА ПАМ’ЯТАЄ СВІТ ВИЗНАЄ» У ЄРКОВЕЦЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

(З досвіду роботи Єрковецької публічної бібліотеки Дівичківської ОТГ Київської області)

Вже понад вісім десятиліть не залишає байдужими свідомих людей тема штучного голоду в Україні.

Виставка-факт «Україна пам’ятає світ визнає», що організована у Єрковецькій публічній бібліотеці Дівичківської ОТГ Переяслав-Хмельницького району Київської області розповідає правду про ті страшні роки, адже до уваги користувачів пропонуються спогади очевидців – односельчан, які пережили тяжке лихоліття голодоморів.

Перед Голодомором у селі Єрківці був 671 двір та проживав 3771 мешканець. З них померло від голоду 1000 чоловік, встановлено прізвища – 580. Померлі від голоду поховані на сільських кладовищах.

Ми, сьогоднішнє покоління, повинні пам’ятати мільйони українських селян – жертв небаченого в історії людства голодомору.

Тож запалімо свічку і вшануймо їх хвилиною мовчання.

Ольга Шульга,

директор публічної бібліотеки села Єрковці