Матеріал поданий без змін

"Поетичний зорепад"

літературно-музичне свято, присвячене 30-ти річчю

міської літературної студії "Дебют"

(з досвіду роботи Ірпінської МЦБС Київської області)

4 листопада у Ірпінській центральній міській бібліотеці відбулося літературно-музичне свято «Поетичний зорепад» з нагоди 30-ти річчя міської літературної студії «Дебют» яка заснована при бібліотеці.

Поетичне повітря Приірпіння щедре на таланти, які з кожним роком поповнюють багату й різноманітну спадщину рідного краю. Літературна творчість сприяє культурному різноманіттю, є життєво-важливим джерелом натхнення.

Члени літературної спільноти – самобутні й талановиті люди, з багатобарвним сприйняттям світу, у кожного є щось своє, неповторне.

Біля витоків студії стояли видатні майстри слова – наші земляки Анатолій Хорунжий, Дмитро Паламарчук та Наталія Околітенко.

Хрещеними батьками дебютівців стали міські товариство книголюбів, редакція газети «Прапор перемоги» (нині – «Ірпінський вісник» і центральна міська бібліотека. Саме тут в кабінеті директора почали збиратися різні за віком, професією, світоглядом, аби поділитися своїми думками, почуттями, свіжим поетичним словом.

Авторський ужинок членів студії – чималий, членами студії випущено: 4 альманахи «Первоцвіт»; 2 тематичні збірки; 63 авторські книги. Студійці публікувалися у колективних збірках, періодичних виданнях (у журналах: «Ренесанс», «Жінка», «Українознавство», «Рідна школа», «Прапор», «Дзвін»; альманахах: «Первоцвіт», «Приірпіння» та ін; газетах: «Ірпінський вісник», «Голос України», «Рідний край», «Молодь України», «Друг читача», «Вечірній Київ» тощо.

З нагоди ювілею студійці підготували четвертий випуск альманаху «Первоцвіт», який було видано коштами Ірпінської міської ради.

Двері студії відкриті для всіх, хто має талант і бажання писати не лише для себе. Тут ви знайдете нових друзів, щирих прихильників і доброзичливих критиків власної творчості.

На свято також завітали члени Українського клубу «Всеукраїнський літературний форум»: Роман Кухарук – керівник, Тетяна Шпичук – поет, Голова правління, Анатолій Горовий – письменник, Марія Волинська – поетеса. Висвічувало подію Ірпінське телебачення.