У Дівичківській шкільній бібліотеці відбулася посвята в читачі учнів 2-го класу.

Посвята в читачі.

(з досвіду роботи Дівичківської ОТГ Київської області)

22 жовтня 2019р. у Дівичківській шкільній бібліотеці відбулася посвята в читачі учнів 2-го класу. Розпочався захід перевіркою знань учнів на знання української абетки за допомогою веселих загадок. Потім, бібліотекар Сергієнко Н.О. розповіла історію виникнення книги у супроводі комп`ютерної презентації. Діти із задоволенням виправляли помилки у «телеграмі Незнайки», відгадували загадки, відповідали на різноманітні запитання. Також бібліотекар ознайомила дітей з правилами поводження з книгою, користування бібліотекою, та з якою літературою можна працювати вдома, а з якою - в бібліотеці. Кожен учень отримав пам`ятку читача та медаль "Читач бібліотеки".