До Дня художника України

Зустріч з художником «Світло рукотворного дива»

(З досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області)

10 жовтня в Сквирській центральній районній бібліотеці до Дня художника України була проведена творча зустріч з художником Миколою Романовичем Петренком. На захід завітали читачі-учні 11 класу Сквирської ЗОШ № 1 із заступником директора з виховної роботи Лисак Тетяною Олексіївною

Бібліотекар відділу обслуговування Олена Маличенко познайомила присутніх з життєвими стежинами митця, звернула увагу на багатогранну творчість талановитої особистості. Микола Романович майстерно володіє всіма жанрами, віддаючи особисту перевагу пейзажним полотнам. Картини - це його біографія, життєві і творчі сходинки.   Також він володіє ще й поетичним даром. Микола Романович зачитав на нашій зустрічі власні вірші. На заході панувала тепла атмосфера, яка залишила позитивні враження у всіх учасників зустрічі.