Матеріал поданий без змін

Бібліотека – острів творчості і талантів

(З досвіду роботи Баришівської централізованої бібліотечної системи відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

Всеукраїнський день бібліотек – це чудова нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь.

26 вересня до Баришівської бібліотеки для дітей завітали читачі-учні 4-В кл. Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Зерова, вчитель О.О.Василенко на розширене засідання клубу «ІнтеК». Зустріч пройшла у вигляді інтелектуально-розважальної гри "У королівстві книг". Змагалися команди: "Кмітливі" – Каміла Кучер, Альона Бодак, Дмитро Бурилко, Дар’я Дятлова та "Начитані" – Віталіна Іваненко, Ліза Охріменко, Іван Дудка, Артемія Дмитрієва, Ігор Панталія. Учасники показали свої знання у таких конкурсах як: «Книги – ключ до знань», «Мультфільми», «Вічне і живе Шевченкове слово», «Народ скаже, як завяже», «Заморочки з бочки», «Книжку читай, розуму набирай», «Літературознавство» та «Тест».  Перемогу здобула команда «Начитані».

Модератор заходу завідуюча бібліотекою О.І.Биба  презентувала виставку-рекомендацію «Знайомтесь: життя видатних дітей».

Н.Б.Дунайчик,

зав. відділом комплектування