«З днем народження, країно!»

Районне свято

«З днем народження, країно!»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

23 серпня Сквирська центральна районна бібліотека активно долучилася до проведення районного свята «З днем народження, країно!», присвяченого 28-ій річниці незалежності України

Свято прикрасив Герб України, виплетений з паперової лози працівниками бібліотеки (керівник: Олена Маличенко).

Окрасою виставки «Українське село» були предмети стародавнього вжитку, вишиті рушники, сорочки, скатерки, картини. Варто зазначити, що були представлені роботи, які виготовлені у 1888 році з домотканого полотна, прикрашені декількома різновидами мережки та вишивки. Вабили око відвідувачів килими ручної роботи та картини, вишиті бісером.

Майстер-клас «Синьо-жовта Україна» провела завідувач відділу обслуговування Олена Побережник. Учасникам свята запропонувала свій майстер-клас «Плетіння з паперової лози» Олена Маличенко.

А в бібліотеках, для дорослих та для дітей, були організовані змістовні виставки та перегляд літератури про історію України, здобуття нею незалежності та про героїв, які віддали своє життя за волю для свого народу, для своєї країни.