«Хай в серці кожної дитини живе любов до України»

Конкурсно-розважальне свято

«Хай в серці кожної дитини живе любов до України»

(З досвіду роботи Сквирської районної централізованої бібліотечної системи Київської області)

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Державного Прапора та  Дня Незалежності України 22 серпня 2019 року біля Сквирської центральної дитячої бібліотеки проведено конкурсно-розважальне свято «Хай в серці кожної дитини живе любов до України» з маленькими читачами дитячого садочка №1 «Світанок» (вихователь: Євгенія Кекіль). Працівники бібліотеки, Олена Медвецька та Оксана Бондарчук, провели веселу вікторину «Що ми знаємо про неньку - Україну?»,  конкурс малюнку на асфальті «Я малюю Батьківщину» та веселі змагання на спритність. Свято надало маленьким учасникам оптимізму, віри у власні сили, Нагородою для всіх став веселий сміх,  гарний настрій та в  подарунок - книжки-розмальовки.

Працівники бібліотеки побажали маленьким користувачам щасливого дитинства та сяючих усмішок!