«Моя країна - Україна»

Флешмоб

«Моя країна - Україна»

(З досвіду роботи сільської бібліотеки-філії с. Музичі Києво-Святошинської РЦБС Київської області)

20 серпня о 17:00 у бібліотеці-філії с. Музичі  до святкування Дня Державного прапора (23 серпня) та Дня незалежності України (24 серпня)  відбувся флешмоб «Моя країна - Україна», метою якого було сприяння вихованню патріотичних почуттів у дітей до своєї країни. Навчити любити та поважати свою мову, історію, традиції; виховуванню найкращих людських якостей. В ході заходу читачі-діти із задоволенням розфарбовували  в патріотичні кольори та свої фантазійні малюнки футболки. Флешмоб сподобався і дітям, і батькам.

Щиро дякую постійному користувачу нашої бібліотеки Гороховській Людмилі, яка підготувала та провела захід.