Cвято Купала — найколоритніше та найцікавіше свято

Матеріал поданий без змін

«Чарівної купальської ночі»

(З досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області)

7 липня ми святкуємо Різдво Івана Предтечі і Хрестителя Господнього. А ще — свято Купала — найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят. Бібліотеки Сквирщини долучилися до святкування Івана Купала, провівши спільно з клубними установами цикл заходів: народознавчу годину «На Івана нічка мала» (05.07. Слободянська бібліотека - філія), фольклорне свято «Чарівної купальської ночі» (06.07. Великополовецька бібліотека - філія), «На Купала нічка мала» (06.07. Самгородоцька бібліотека - філія), «Купальська ніченька мала» (07.07. Лавриківська бібліотека - філія), «На Купала нічка мала» (07.07. Таборівська бібліотека - філія).