Виїзний семінар-практикум

(З досвіду роботи Києво-Святошинської РЦБС Київської області)

12 червня 2019 працівниками Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих був проведений виїзний семінар-практикум за темою: «Сільська бібліотека – інформаційний історико-краєзнавчий центр місцевої громади» на базі сільської бібліотеки-філії   с. Гореничі Києво-Святошинської РЦБС

Директор районної ЦБС Н.В. Гулєвата наголосила на тому, що краєзнавча робота залишається пріоритетним напрямком діяльності бібліотек. Зміст краєзнавчої роботи публічних бібліотек визначається такими основними складовими, як формування краєзнавчого фонду, створення довідкового апарату, широка популяризація краєзнавчих видань різними засобами бібліотечної роботи.

Завідувач методично-бібліографічним відділом Г.В. Маринич надала консультацію по веденню краєзнавчої систематичної картотеки.

Завідувач бібліотекою-філією с. Гореничі Кравченко Т.Д поділилася  з колегами досвідом роботи з популяризації краєзнавчих видань шляхом проведення таких заходів: презентації книг, бібліографічних оглядів, літературних вечорів, зустрічі з письменниками краю, голосних читань

На завершення семінару відбулася зустріч з чарівною поетесою, членом Національної спілки письменників України Оксаною Хлоп'ячою, жителькою с. Гореничі.  Пані Оксана декламувала свої вірші. Її поезія – це сходинки душі до кожної людини. В творчому доробку поетеси щиро і тепло звучать поетичні рядки, присвячені селам Києво-Святошинського району. На згадку про зустріч поетеса подарувала книги для користувачів бібліотек.