Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Малювати і розфарбовувати картинки не тільки весело, але і корисно.

Єрковецьку сільську бібліотеку відвідали читачі-учні пришкільного табору «Веселка»

(З досвіду роботи Єрковецької сільської бібліотеки Дівичківської ОТГ Київської області)

 

Малювати і розфарбовувати картинки не тільки весело, але і корисно. В дитинстві, мабуть, всі люблять взяти олівці і зануритися в казковий світ розфарбовок, цим самим більш пізнати оточуючий світ, зустрітися зі своїми улюбленими казковими героями, а, можливо, і поекспериментувати, не турбуючись про невдачі або наслідки.

Єрковецька сільська бібліотека Дівичківської ОТГ Переяслав-Хмельницького району Київської області вкотре відвідали читачі-учні пришкільного табору «Веселка», які надзвичайно люблять і вміють малювати та розфарбовувати. 

Картинки діти знаходили на вибір, щоб увімкнути свій креатив. Цим заняттям малеча може займатися нескінченно, адже розфарбовування надихає, розвиває фантазію і уяву, розвиває моторику рук, допомагає дітям самостверджуватися  і розвивати розуміння мистецтва.

Всі дитячі «твори мистецтва» зберігаються у сільській бібліотеці, то ж, дорогі батьки, - ласкаво запрошуємо до знайомства з творчістю ваших дітей та ознайомлення з цікавою і корисною літературою різного жанру та тематики. 

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою

Дівичківської ОТГ Київської області