Веселу дітвору чекали розваги

Нам сонячний край – Україна, це дитинства щаслива пора

(З досвіду роботи Таращанської РЦБС Київської області)

Про початок літа, як завжди, нам нагадує дитячий сміх і жвава метушня, що супроводжує Міжнародний день захисту дітей. Щороку першого літнього дня відзначається прекрасне свято радості і одвічної надії на краще майбутнє для наших найменших громадян України. Тепле сонечко протягом всього ранку закликало своїми промінцями до центрального парку міста Тараща, де  традиційно, веселу дітвору чекали розваги, які для них підготували дорослі та їх ровесники. Найперших відвідувачів гостинно зустрічав дитячий духовий оркестр «Гармонія». А потім казкові принц та принцеса, ведучі свята, представили всім присутнім програму та різні розважально-ігрові локації, які створювали гарний настрій маленьким відвідувачам. Таращанська районна бібліотека для дітей, спільно з Таращанським районним будинком культури,  розважали відвідувачів у "Казковому теремочку". До уваги маленьких чомусиків бібліотекарі розгорнули книжкову інсталяцію «Літо на книжковій галявині», де діти з задоволенням відповідали на запитання Веселої вікторини, відгадували загадки,  переглянули мультфільми, та стали учасниками фотозони, переодягнувшись в українські народні костюми.  На завершення свята за кошти спонсорів всі охочі поласували морозивом.

Світлана Оляніцька,

завідуюча Таращанською районною

бібліотекою для дітей Київської області.