«Живе на всій планеті народ веселий – діти»

«Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе»

(З досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області)

До Міжнародного дня захисту дітей 30 травня 2019 року в Сквирській центральній дитячій бібліотеці була проведена "ігрова карусель" на свіжому повітрі «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе» для вихованців Сквирського ДНЗ № 6 «Ромашка» старшої групи «Хмаринка», логопедичної групи «Смайлики» з вихователем Мельник Людмилою та вчителем Гуцало Наталією.

Розпочався захід інформхвилиною «Книгозбірня – територія дитинства», яку провела бібліотекар Олена Медвецька. Ззаступник директора по робота з дітьми  Жанна Панченко запропонувала цікаві вікторини та загадки. Маленькі читачі з цікавістю переглянули книжкову виставку «Живе на всій планеті народ веселий – діти»

Від інтелектуальних ігор перейшли до рухливих, які провела бібліотекар Оксана Бондарчук. Дітвора з задоволенням брала участь в іграх, конкурсі малюнка на асфальті «Світ очима дітей». Ігри на свіжому повітрі внесли багато позитивних емоцій в атмосферу свята.