Про Піднебесну

Година-відеоподорож «2019 – рік Китаю в Україні»

(З досвіду роботи Ірпінської МЦБС Київської області)

22 травня у читальному залі Ірпінської центральної міської бібліотеки пройшла година-відеоподорож «2019 – рік Китаю в Україні».

Ведуча заходу, бібліотекар Павленко Н.С., представила читачами, цікаву відеопрезентацію про Піднебесну. Розповіла загальну інформацію про Китай: його історію, культуру, освіту, літературу, філософію, винаходи тощо. Також навела низку фактів про цю країну, які не були відомі широкому загалу, наприклад: «Лісове місто» у гірському районі, покинуте село Хутуван, міста-«привиди» та ін.

Відвідувачі, зокрема, студенти І курсу Ірпінського економічного коледжу мали змогу «помандрувати» до гірських районів Тібету, замилуватися «летючими горами» Уліньюань та «опанувати»  грамоту китайських ієрогліфів.

Для ознайомлення всіх охочих також було запропоновано ознайомитися з літературою: виданнями китайських авторів та про Китай.