Районний літературний конкурс «Сильні духом, вільні серцем працюють поруч»

Бібліотечний конкурс "Сильні духом, вільні серцем працюють поруч"

(З досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області)

Вже стало доброю традицією, в травневі дні, проводити районний літературний конкурс «Сильні духом, вільні серцем працюють поруч». Цьогоріч він відбувся втретє, 17 травня. В конкурсі взяли участь 41 читач бібліотек централізованої системи району та 5 членів літературного об’єднання «Сузір’я», яке діє при центральній районній бібліотеці. Конкурс проводився у 2 номінаціях: «Читці – аматори» та «Авторська поезія». Читці кожної з номінацій поділялися на 4 вікові категорії: до 12 років, 13 – 17 років, 18 – 35 років та від 35 років. Цього дня емоційно та натхненно звучали твори українських авторів, власна поезія та вірші поетів – земляків: Юлії Хандожинської, Василя Скрида, Катерини Гриб – Севериненко, Валентини Ульянович, Анатолія Яхна та Валентини Кравець.

Всі читці продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, продемонстрували сценічну та мовну культуру, емоційність та артистичність виконання творів улюблених авторів.