«Великодній дивосвіт»

Свято Великодня

(З досвіду роботи Славутицької ЦБС Київської області)

Надходять пасхальні свята. Для українців – це одна із найвизначніших подій, пов’язана з культурою та традиціями. В рамках відзначення Великодніх свят 24 квітня 2019 року  в Славутичі відбувся фестиваль  «Великодній дивосвіт». На ньому були представлені чудові крашанки, писанки, українські  костюми і предмети народного вжитку. Протягом заходу лунали мелодійні українські народні та сучасні пісні. Бібліотеки Славутицької ЦБС Київської області взяли активну участь у цьому фестивалі. Від наших колективів для славутичан та гостей міста були представлені роботи «Творчої майстерні» під керівництвом Наталії Кокіної та неповторні ляльки-мотанки  Бібліотечно-інформаційного центру для дітей та юнацтва.

Світле Свято Великодня – це найважливіше, найголовніше православне свято. Символами Пасхи є усе, що символізує Вічне Життя, Оновлення та Світло.

Наталія Портная,

директор Славутицької ЦБС