«Поезія – ти сила чарівна»

Зустріч з поетесою в сільській бібліотеці

(З досвіду роботи сільської бібліотеки-філії с. Новосілки Києво-Святошинської районної ЦБС Київської області)

10 квітня сільська бібліотека-філія с. Новосілки Києво-Святошинської РЦБС Київської області гостинно запросила до бібліотеки читачів-учнів Новосілківської ЗОШ на зустріч з прекрасною людиною, поетесою Любов’ю Осипенко на поетичний вернісаж «Поезія – ти сила чарівна». Своїми віршами, які є частинкою її душі, пані Любов створила неймовірну атмосферу у залі.  Поезія Любові Осіпенко наповнена радістю життя, пронизана любов’ю до рідного краю, до своєї землі, до рідної мами.

«Родзинкою» творчості Любові Осіпенко є також її яскравий гумор, який викликав у всіх присутніх у бібліотеці веселий сміх та щирі усмішки.

Любов Кирилівна подарувала читачам бібліотеки свої поетичні збірки та чудовий настрій.