Зустріч з відомою українською письменницею Ніцой Ларисою Миколаївною

Зустріч з Ларисою Ніцой

(З досвіду роботи Ірпінської МЦБС Київської області)

13 квітня у Ірпінській центральній міській бібліотеці Київської області відбулася зустріч з відомою українською письменницею, педагогом, громадським діячем Ніцой Ларисою Миколаївною.

Послухати авторку прийшли шанувальники пригодницько-казкового світу. Діти та їхні батьки з великим інтересом зустріли можливість спілкування з володаркою юних сердець.

Лариса Миколаївна ознайомила присутніх зі своєю творчістю, розповіла цікаві історії з власного життя, які посприяли тому, що вона обрала шлях письменниці. Ознайомила з рейтингами своїх книг: «Зомба. Історія про милосердя», «Мій блек», «Незламні мураші», «Дві бабуськи в незвичайній школі, або скарб у візку».

Письменниця представила відеопрезентацію, в якій ішлося про етапи створення книг, співпрацю з художниками, підбір ілюстрацій  тощо.

Всі охочі мали можливість придбати авторський примірник письменниці  з автографом. Діти та батьки отримали чудовий заряд натхнення і позитиву, висловили сподівання на подальші зустрічі з письменницею.