«Казковий поїзд країнами світу. Подорож у казку»

Літературна вікторина

«Казковий поїзд країнами світу. Подорож у казку»

(з досвіду роботи Славутицької ЦБС Київської  області)

В рамках Тижня дитячої книжки у Славутицькому ЗБІЦу Київської області була проведена вікторина за казками народів світу.

Читачі-третьокласники з цікавістю згадували тих чи інших казкових персонажів, намагалися пригадати, хто саме сказав якусь «крилату» фразу, і мріяли, щоб вони попросили у головного героя.

Читачі слухали уривки з різних казок і намагалися визначити, що це за твір, а в наступному конкурсі потрібно було дізнатися, хто з героїв побував в тій чи іншій чарівній країні, а також назвати їх друзів.

За кожну правильну відповідь учасники вікторини отримували жетон, і, в залежності за їх кількості, був обраний переможець.

Також читачі взяли участь в інсценуванні казки. Кожен учасник отримав свою роль, і «артисти» з радістю їх виконували.

Всім було весело: сміялися і актори, і глядачі, їх обличчя просто сяяли від щастя. Діти пишалися собою, адже вони не тільки показали знання казок, а й самі брали участь в їх постановці, продемонструвавши свій артистичний талант. І це не могло не порадувати, адже наші діти з цікавістю читають казки, а це розвиває їх уяву та інтелект.

Кропта О. В.

зав.сектором клубної роботи