Птахи - які ви різні та цікаві

Птахи на крилах весну принесли

( З досвіду роботи ЦБС Баришівської ОТГ Київської області)

4 квітня в Баришівській бібліотеці для дітей Київської області було проведено пізнавальну годину «Птахи - які ви різні та цікаві» до Міжнародного дня птахів, на яку  завітали читачі-учні 4-Б класу Баришівського НВК (кл. керівник: С.І.Тивоненко ).

Провідний бібліотекар О.М.Вовк розпочала захід розповіддю цікавих легенд і переказів про птахів, наших друзів, оберегів, героїв багатьох пісень, казок, колядок та щедрівок. Доповненням до розповіді була презентація книжкової виставки «Пернаті друзі».

Потім читачі мали змогу переглянути відеоролик «Птахи», в якому розповідалося про птахів ,які проживають у наших краях. Цікавою була вікторина «У пташиному царстві», в якій діти взяли активну участь.

На завершення заходу читачі продемонстрували малюнки птахів, які вони намалювали вдома, а Камінська Вероніка, Василевич Вікторія, Омельченко Інна, Палахай Катя, Литвин Андрій та Стирта Катя декламували чудові вірші про наших пернатих.

Лариса  Германчук

провідний бібліотекар Баришівської