Щорічно у світі 1 квітня відзначається Міжнародний день птахів.

Свято «Птахи прилітають, землю прославляють)

(З досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області)

Щорічно у світі 1 квітня відзначається Міжнародний день птахів. З цієї нагоди в бібліотеках Сквирщини було проведено цикл заходів: пізнавальна година «Прилетіли з вирію птахи» (02.04. Миньківецька бібліотека – філія), «Перелітні птахи нашого краю» (02.04. Антонівська бібліотека – філія), вікторина «У пташиному царстві» (02.04. Шапіївська бібліотека – філія).

3 квітня в Сквирській центральній дитячій бібліотеці відбулося свято «Птахи прилітають, землю прославляють»  за участю секретаря Товариства охорони природи у південному регіоні Київської області Юрія Петровича Сердюка. Активними учасниками заходу були читачі – учні 3-Б класу Сквирської ЗОШ №2 з класним керівником Інною Юріївною Негелею. Діти дізналися багато цікавого і корисного про птахів і продемонстрували неабиякі знання у вікторині «Чи знаєш ти птахів?». Читачі з цікавістю розглядали книжкову виставку і запропоновані книги взяли для домашнього читання. Ведуча заходу – бібліотекар Олена Медвецька, цікаво і захопливо провела вікторину , адже і сама цікавиться пташиним світом і залюблена в природу .