Тиждень дитячого читання в Бородянській районній дитячій бібліотеці

Запрошує весна у світ книжковий.

(З досвіду роботи бібліотек Бородянської РЦБС Київської області)

Вирує Тиждень дитячого читання в Бородянській районній дитячій бібліотеці. Всі, хто завітав в ці дні до нас, могли взяти участь у медіа-годині «Перші бібліотеки», дізнатись як створюються книги, який шлях вони проходять до читача, бути учасниками літературного пінг- понгу «Жила-була казка», відвідати бібліошопінг «Ці книги варті уваги», переглянути мультики, які потрапили на екрани з книжок. В День української книги ми провели флеш моб «Я читаю українські книжки». Окрім цього, діти спробували себе в ролі бібліотекарів. Була у нас «музична хвилинка», «спортивна хвилинка» і «тусовка журналів». Шкільні канікули ще продовжуються. Тож не забувайте, що в дитячій бібліотеці на полицях на вас чекають казки, пригоди, фантастика і ще багато цікавих книжок.

Наталія Гарбуз,

завідуюча Бородянською районною дитячою