Майстер-клас від театральної студії «Карнавал+»

27 березня – Міжнародний день театру.

Майстер-клас від театральної студії «Карнавал+».

27 березня – Міжнародний день театру. Відзначення цієї дати було започатковано 1961 року. Свято важливе і для майстрів сцени і мільйони шанувальників цього виду мистецтва.

На честь свята у Ірпінській центральній міській бібліотеці відбулися «Театральні посиденьки». До читального залу завітали учасники та співробітники театральної студії «Карнавал+»

Перед слухачами виступила завідуюча клубом мікрорайону Романівка, головний режисер театру «Карнавал», художній керівник театральної студії «Карнавал+» Водолазко Наталія Володимирівна. Вона розповіла про історію театру, основні принципи театрального мистецтва, художні образи, створювані акторами тощо; провела майстер-клас зі сценічної мови та сценічних рухів.

Майстерно виконали художні твори учасники студії: Дяченко Юліанна та Скапенко Дар’я – учні СЗОШ № 12, Оксюченко Кирило – учень СЗОШ № 3 м.Буча та Масленнік Надія – учениця СЗОШ № 17.