Творча зустріч «Поезія рідного краю»

Творча зустріч в бібліотеці

(З досвіду роботу Української міської бібліотеки

Обухівського району Київської області)

Наш край має багато надзвичайно талановитих, обдарованих людей і вони безкорисливо діляться з нами своєю творчістю. Сьогодні в Українській міській бібліотеці відбулася творча зустріч «Поезія рідного краю» з відомою поетесою, прозаїком, нашою землячкою Тетяною Лемешко. Тетяна Василівна – член Національної Спілки письменників України, авторка збірок «Журавлиний біль», «Летіла зозуля», «Полиновий сон», «Тривога» та інші, лауреат літературних премій та переможниця літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска. Поспілкуватися з письменницею та послухати її поезію прийшли студенти І курсу Обухівського медичного коледжу. Емоційно, вкладаючи душу, Тетяна Василівна декламувала свої вірші, розповідала про життя та творчий шлях, відповідала на запитання. Дякуємо нашій чарівній гості за справжнє свято Поезії, бажаємо творчих успіхів, наснаги та міцного здоров'я!