Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий

«Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий»

(З досвіду роботи Таращанської ЦБС Київської області)

Дорогі всі друзі наші! В нас сьогодні книжки свято!

Разом будем відзначати, книгу – друга шанувати.

В кожнім домі, в кожній хаті – у містах і на селі,

Хто навчився вже читати, має книжку на столі.

Такими чудовими віршованими рядочками відкрила 19 березня Тиждень дитячого читання в Таращанській бібліотеці для дітей Королева книг (Новікова Альбіна) та її друг Буратіно (Штика Максим). А ще завітали у гості до маленьких читайликів, учнів 2-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. №2, герої книг Муха-Цокотуха (Даша Степченко) та красуня Мальвіна (Даша Шпильова). Вони пограли з дітками у казкове «Ерудит-лото», та перевірили чи уважно малята читають книги і чи знають їх героїв, загадавши загадки. Всі дружно відповідали та вгадали персонажів казочок.

Дуже приємно, коли на святі відзначають кращих читачів та друзів бібліотеки, які є активними учасниками заходів з популяризації книг. Директор КЗ ТРР «Таращанська районна централізована бібліотечна система» Оксана Ратушна відзначила подяками: Невгад Світланку та Анастасію читачок-учениць 3-В та 9-Б класів ЗОШ №2, Фещенко Діану та Лілію читачок-учениць 5-Б та 8-А ЗОШ №2, Жигарьових Маргариту, Інну та Олену читачок-учениць 2-Б, 4-А, 6-Б класів Гімназії «Ерудит». Сімонову Поліну читачку-ученицю 9-А класу Гімназії «Ерудит», яка багато років є учасницею всіх театралізованих свят бібліотеки. З великою вдячністю ми відзначили і наших активних, творчих друзів, гуртківців студії «Дивослово» Центру творчості дітей та юнацтва «Веселка» (керівник: Лариса Покотун). Саме гра юних акторів дуже подобається нашим читачам, а заходи бібліотеки стали цікавішими, веселішими, різноманітнішими. На свято книги вони теж подарували всім присутнім казку «Крамниця іграшок». Всі подякували акторам за прекрасний подарунок. Бібліотечні працівники представили книжкову виставку «Слався величайся зіркою гори, українська книжечка серед дітвори» та запросили частіше приходити до бібліотеки для дітей, де їх чекають цікаві книги.

Світлана Оляніцька,

завідуюча Таращанською