Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Літературна година "Провидче слово Кобзаря".

 

Літературна година "Провидче слово Кобзаря".

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

 

В Славутицькому загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі стало доброю традицією щорічно проводити заходи, присвячені Дню народження Т.Г.Шевченка

І кожного разу читачі з цікавістю слухають розповіді про життя великого поета, дивляться біографічні фільми і знайомляться з картинами, а також піснями, написаними на його слова.

Цього разу читачі молодшого шкільного віку уважно прослухали маловідомі факти з життя великого Кобзаря та переглянули фільм і кілька сюжетів по темі. Учасники заходу задавали питання і хотіли дізнатися якнайбільше про дитинство Тараса Григоровича, про становлення його як художника і бажали подивитися шедеври живопису, що належать його пензлю.

Відеоролік  з дитячими малюнками до його віршів порадував читачів насиченістю барв і пронизливим їх оптимізмом. Глядачам було зрозуміло, які почуття і емоції вкладені в ці роботи, і що саме автори хотіли ними сказати.

Картини ж самого поета були зустрінуті з захопленням. Читачі ніяк не могли вирішити, в чому талановитіший їх великий співвітчизник: - в живопису або в поезії. Одне було безсумнівно: якщо людина талановита, то вона талановита в усьому.

Адже Т.Г.Шевченко - це ціла епоха в літературному житті України, це брила поетичного слова, це глашатай волі і справедливості.

Тому все нові і нові покоління будуть вивчати його творчу спадщину, і ім'я великого Кобзаря завжди буде жити в наших серцях.

 

Кропта О.В, 

завсектором клубної роботи 

Славутицького ЗБІЦ Київської області.