Лунає струна Кобзаревого слова»

Літературно-музичне свято «Лунає струна Кобзаревого слова»

(З досвіду роботи Яготинської РЦБС  Київської області)

Щовесни о цій порі Великий Кобзар скликає своїх шанувальників, усіх тих, кому не байдуже українське слово, українська пісня. Цьогоріч, до 205 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, працівники Яготинської центральної районної бібліотеки запросили на літературно - музичне свято  «Лунає струна Кобзаревого слова» всіх любителів Шеченкого слова, яке відбулося в глядацькій залі районного будинку культури

Всі присутні були в захваті від майстерного виконання пісенних творів на слова Шевченка у виконанні народного аматорського хору «Джерело» Сулимівського сільського будинку культури, народного аматорського хору ветеранів, праці та військової служби Яготинського РБК (керівник: заслужений працівник культури України Володимир Кутєпов), народного аматорського ансамблю народної пісні «Рідні наспіви» (кервник: залужений працівник культури України Григорій Чепіль) ансамблю «Віста» Яготинської дитячої школи мистецтв (керівник: В. Кисіль), солістів - вокалістів М. Кущ, В. Мірошниченко, М. Дремлюга, С. Дорошенко, юної бандуристки  Єви Супрун, учасників театральної студії «Золотий ключик», що діє при центральній районній бібліотеці (керівник: Л. І. Товстенко), (сценка «Дитинство Тараса»). Чарівні ведучі Ілона Степанченко та Олег Климась читали поезію Тараса Григоровича та вірші про нього.

З великою шаною і любов’ю право покласти квіти до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченку було надано кращим учням Яготинського НВК №3 Криськову Владиславу та Гупалюк Анастасії

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо Україна є і буде, і буде український народ.

Любов Дернова

зав. відділом методичної