Бібліотечний вінок Кобзарю.

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

Цього року в Україні відзначається 205-та річниця народження Тараса Григоровича Шевченка. Святкування цієї дати надзвичайно важливе, адже Кобзар – справжній співець українського народу. Його творчість мотивувала не одне покоління борців за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Уже більше століття березневі дні ми називаємо шевченківськими і вклоняємось Кобзареві – в думках, у прочитанні його творів, у присвяченні йому поезій, картин, вистав. Тому саме в ці дні у бібліотеках Сквирщини пройшли: літературний портрет «Він вчив любити Україну»(06.03. с.Руда); дитячий ранок «Іду з дитинства до Тараса»(12.03. с.Шамраївка); літературна вітальня «Єднаймо душі словом Кобзаря» (06.03.с.Рогізна). Активну участь взяли бібліотекарі в організації районного огляду – конкурсу читців-аматорів «Поет живе у серці свого народу». Всі заходи супроводжували літературні виставки, де була розміщена література про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка, а також його твори.