Містечко Майстрів

З досвіду роботи Центральної районної бібліотеки Бородянської РЦБС Київської області

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Бородянському районному Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка вирувало свято. Для жінок громади був підготовлений святковий концерт. Бородянська центральна районна бібліотека теж долучилась до заходу - стала організатором своєрідного Містечка Майстрів.

Всі, хто в той день побував в Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка, могли помилуватися картинами художниці Алли Дмитрієвої, керівника гуртка «Юний художник» Бородянського ЦДЮТ. Свої творчі роботи: вишивку бісером, малюнки, декоративні вироби представила майстриня з Бородянки Валентина Бодякова. Тут експонувалися вази, мальованки, предмети декору і домашнього вжитку Тамари Шеховцової, художника Палацу культури ім. Шевченка, які вона оздоблює із застосуванням власної техніки. Роботи у техніці декупаж, декоративні вироби з тканини, вітальні листівки з вишивкою, представила вчитель Бородянської СЗОШ № 2 Наталія Бурак. Зацікавили всіх присутніх, а особливо дітей, авторські ляльки керівника гуртка «Театр моди» Палацу культури Олени Куканової. Майстриня з Нового Залісся Надія Кузьміч порадувала відвідувачів  казковими іграшками, зв’язаними крючком.

Вперше представила свої роботи Бородянській громаді художник по емалям, член спілки художників України, віднедавна жителька Бородянки, Ірина Пастернак. Бажаючі могли взяти участь у майстер-класі із створення ексклюзивної прикраси ручної роботи, який провела майстриня.

Своє захоплення роботами талановитих землячок висловив заступник голови Бородянської РДА Валентин Корнієнко, який також відвідав  Містечко Майстрів.

З життєвим шляхом, секретами творчої майстерності майстрів Бородянського краю, роботи яких були представлені цього дня, користувачі уже мали змогу познайомитись, а з кимось знайомство ще попереду,  в рамках літературно-мистецького проекту «Знайомі незнайомці: відкриваємо разом», котрий здійснює Бородянська центральна районна бібліотека.

Катерина Сидоренко

завідуюча відділу обслуговування