Наша рідна мова - українська

До Міжнародного дня рідної мови.

З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області

В Ставищенській районній бібліотеці для дітей проведено свято  «Мова – серце народу» з читачями-учнями 1-А класу Ставищенського НВК №2 (класовод:  І.В.Коляда). Бібліотекар Н.І.Шушківська розповіла, що 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови.   Кожний народ має свою рідну мову.  Вона для нього найрідніша і наймиліша. Наша рідна мова - українська. Вона зіткана з тепла і любові батьківської домівки, із мальовничих краєвидів, із верби і калини, із вишневих садків, із річок і струмків. Тільки українська земля могла народити таку дивну, чарівну і мелодійну мову. З покоління в покоління, передавали нам предки скарб – рідну мову. Народ плекає рідну мову у піснях, віршах, легендах, передає її від роду до роду.

Діти читали вірші, прославляли свою мову. Юні артисти  лялькового театру «Казкова скарбничка» показали вистави : «Вередлива кізонька», «Колобок».

Л.М.Васильєва ,

завідуюча Ставищенською