Народ пам’ятає своїх звитяжців!

Народ пам’ятає

(З досвіду роботи  Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області)

До 30-річчя вшанування пам’яті воїнів-учасників війни в Афганістані, яке відзначалося нещодавно, Сквирська центральна районна бібліотека активно долучилася до проведення заходів, присвячених цій даті.

З ініціативи голови Сквирської районної державної адміністрації Василя Васильовича Галюка в районному Будинку культури  було організовано фотовиставку «Афганістан: біль душі і пам’ять серця», яка засвідчує щиру повагу до воїнів – інтернаціоналістів, яким випало пройти вогненними дорогами Афганістану. Це посвята воїнам – афганцям, які загинули у тій жорстокій і чужій війні.

Фотогалерея налічує більше 100 фотографій, багато з них супроводжуються біографічними даними, до збору яких долучилися бібліотекарі району. Фото по м. Сквира надали: голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану В. А. Годованюк та міські школи.

Народ пам’ятає своїх звитяжців!