«Герої не вмирають! Слава Героям України!»

«Герої не вмирають! Слава Героям України!», - викладки літератури у Єрковецькій сільській бібліотеці

(З досвіду роботи Єрковецької сільської бібліотеки Дівичківської ОТГ Київської області)

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом, революційні події зими 2013-2014 рр. забрали життя понад ста учасників Майдану. Під час прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею», лунала пісня “Плине кача…”, яка стала українським народним реквіємом.

Єрковецька сільська бібліотека Дівичківської ОТГ Переяслав-Хмельницького району Київської області запрошує до перегляду викладки літератури «Герої не вмирають! Слава Героям України!». Для відвідувачів бібліотеки представлена література, що розкриває про трагічні сторінки в історії нашої країни, про тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, хто у розквіті сил віддав свою молодість і, найдорожче – життя.

Герої не вмирають!

Ольга Шульга