Афганська війна, брудна, неоголошена...

«Чужа війна, як довго ти тривала»

(З досвіду роботи Новозаліської сільської бібліотеки Бородянської ЦБС Київської області)

В Новозаліський сільський бібліотеці відбулася зустріч читачів-учнів дев'ятого класу місцевої школи з учасниками бойових дій в республіці Афганістан.

Війна. Чужа. Неждана. Не потрібна. Геройство. Біль. Дочасна сивина. Прокляття чаша випита до дна. Жорстока тиша. Вибухоподібна. Війна. Війна. Війна.

Афганська війна, брудна, неоголошена... Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика. Про це йшлося під час зустрічі.

Учасники зустрічі, як гості так і читачі,мали змогу ознайомитися з літературою, у відповідності до теми заходу, а також з новими книжковими надходженнями до бібліотеки.

Тетяна Гапоненко

завідуюча Новозаліської сільської бібліотеки