«Світи зоре, світи ясна!»

«Світи зоре, світи ясна!»-2019

З досвіду роботи Білоцерківської МЦБС Київської області

В міській виставковій залі, що при бібліотеці-філії №8 Білоцерківської МЦБС, відкрилася традиційна виставка-конкурс дитячого малюнку «Світи зоре, світи ясна!».

У виставці взяли участь 165 юних читачів-художників, які представили 178 робіт. Різноманітні теми, жанри, техніки виконання вражають. Кожна дитяча робота випромінює світло добра та позитиву.

Професійне журі конкурсу визначило переможців, які отримали подарунки від міської влади. Відзначили юних художників і меценати: представники Київського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання жінок «Яворина», Білоцерківського осередку міжнародної організації «Жіноча громада», ПП «Будмаркет», колективи міських бібліотек-філій №6, №8, №9 та центральної бібліотеки для дітей Білоцерківської МЦБС.

Вітаємо переможців!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, яка буде діяти до 12 лютого за адресою: вул. Леваневського, 55. м. Біла Церква Київської області.

Любов Михайлюк,

завідуюча сектором виставкового залу