Трагічні сторінки Голокосту

З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області

До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту проведено годину пам'яті «Трагічні сторінки Голокосту» для читачів старшого шкільного віку (Ставищенський НВК № 1, вчитель історії: Бабушкіна Т. П.). Про найбільшу трагедію людства - Голокост, знищення єврейського народу під час Другої світової війни, розповіла Міла Семенівна Дивінська – представник Ставищенської єврейської громади . Присутні переглянули відеоматеріали про табір ув'язнення та знищення політичних противників нацистського режиму,використання рабської праці в'язнів, здійснення медичних експериментів в Освенцімі. Особливо зворушливою була розповідь про праведників - людей, які ризикували своїм життям заради порятунку євреїв. Поетичними рядками та хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять жертв Голокосту. Бібліотекар Ставищенської Центральної районної бібліотеки Дишлюк О. І. ознайомила з літературою відкритого перегляду «Голокост: трагедія і пам'ять».