Година права «Знай свої права»

Сприяння правовому вихованню в бібліотеці

(З досвіду роботи Ставищенської РЦБС Київської області)

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Ставищенській  районній бібліотеці для дітей Київської області проведено годину права «Знай свої права» з читачами-учнями 2-Б класу Ставищенського НВК №1 (класовод: О. О. Лужецька).

Інспектор з ювенальної превенції Ставищенського відділення поліції, лейтенант поліції  Р. В. Слушний розповів дітям про Конвенцію прав дитини: кожна дитина повинна знати свої права і ними користуватися.

Діти  за допомогою віршів розповідали про те, що дитина з моменту народження  набуває права. Їх не можна втратити. Вони однакові для всіх людей і не обмежені в часі.

Відповідаючи на питання  вікторини,  всі присутні  побачили, як порушуються права казкових героїв: Колобка, Буратіно, Червоної Шапочки, Вовка, козенят.

Цікавим доповненням до заходу були відео мультфільми правової тематики, які діти переглянули з задоволенням.

Л. М. Васильєва,

завідуюча Ставищенською  районною