«Ми діти козацького роду»

У Сніжківському НВК працівники культури провели захід до Дня українського козацтва , Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни «Ми діти козацького роду». У дитячому садочку (вихователь Зозулінська Ю. М.) була «Посвята в козачата» учням 1-4 класів (класовод Березюк Л.І.). Бібліотекар Сніжківської бібліотеки–філії розповіла дітям про українських козаків, їх життя та культуру, про традиції святкування Покрови Пресвятої Богородиці. Діти з задоволенням змагалися у конкурсах, співали пісень, танцювали українські таночки, дізналися багато цікавого про минуле свого народу та його традиції. А маленькі господині приготували своїм захисникам смачну кашу, вареники та пироги. В процесі заходу були використані матеріали, що розміщені на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рубриці «історичний лікбез» по темі історії українського козацтва.

О. Деруга,

бібліотекар бібліотеки-філії с.Сніжки